visitpoznan

PRZYDATNE INFORMACJE:

CIM – Centrum Informacji Miejskiej: http://www.poznan.pl/mim/cim

Jak dojadę: http://poznan.jakdojade.pl

MPK – Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne: http://www.mpk.poznan.pl

WARTE OBEJRZENIA:

Trakt Królewsko-Cesarski: http://www.trakt.poznan.pl

Zamek Cesarski: http://www.zamek.poznan.pl

Centrum Interaktywne Ostrów Tumski: http://www.trakt.poznan.pl/brama-poznania-ichot-wielkimi-krokami-ku-otwarciu-3

Stary Browar: http://www.starybrowar5050.com

Poznań ZOO: http://www.zoo.poznan.pl

Termy Maltańskie: http://www.termymaltanskie.com.pl

MTP – Międzynarodowe Targi Poznańskie: http://www.mtp.pl/pl

Stadion Bułgarska: http://bulgarska.pl

Kino Malta: http://www.kinomalta.pl

Kino Muza: http://www.kinomuza.pl

GDZIE ZJEŚĆ (RESTAURACJE I KAWIARNIE):

Naleśnikarnia Manekin: http://manekin.pl/poznan.html

Pierogarnia Chatka Babuni: http://www.chatkababuni.com

The Mexican: http://www.mexican.pl/nasze-restauracje/poznan-ul-kramarska-19.html

Dark Restaurant: http://www.darkrestaurant.pl

Burgery Łapu Papu: http://www.lapupapu.pl

Weranda: http://werandafamily.com

Café La Ruina: http://www.laruina.pl

Ptasie Radio: http://www.ptasieradio.com

KLUBY I BARY:

Słodownia: http://www.slodownia.com

SQ: http://www.sqklub.pl

Pacha Poznań: http://pachapoznan.com

W Starym Kinie: http://www.wstarymkinie.pl

Opcja: http://www.klubopcja.pl

Cuba Libre: http://www.cuba-libre.pl

Muchos Patatos: http://www.muchos.pl

Pijalnia Wódki I Piwa: https://www.facebook.com/pages/Pijalnia-W%C3%B3dki-i-Piwa/213979598656348